Në radhë


VIDEO/ Moti i ftohtë përfshin edhe shkretëtirën e Saharasë, dëborë dhe temperatura minus

89 Shikime
syrinet
1
Postuar me 18 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Moti i ftohtë që ka përfshirë Mesdheun ditët e fundit, ka sjellë rënie temperaturash dhe madje edhe dëborë edhe në shkretëtirën e Saharasë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë