Në radhë


VIDEO/ Nëse je pozitiv me COVID, rri në shtëpi dhe larg njerëzve

83 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Nëse je pozitiv me COVID, rri në shtëpi dhe larg njerëzve

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë