Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
108 Shikime

VIDEO/ Një person i shtrirë në tokë përmbys dhe i gjakosur tek 9-katëshet, çfarë po ndodh në Tiranë

142 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 May 2022 / Në kategorinë Film & Animation

VIDEO/ Një person i shtrirë në tokë përmbys dhe i gjakosur tek 9-katëshet, çfarë po ndodh në Tiranë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
108 Shikime