VIDEO/ ‘Oi i vranë…’. Momenti kur krisi arma në Elbasan, ku u vra Pjerin Xhuvani

71 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Apr 2021 / Në kategorinë News & Politics

Ngjarja e rëndë e ndodhur dy ditë më parë në Elbasan, ku gjatë një përplasje me armë midis Strukturës së Mbrojtjes së Votës pranë Partisë Demokratike dhe bandave që merren me shitblerjen e votave në këtë qytet, shkaktoi 1 të vrarë dhe 4 të plagosur, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së opinionit publik.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas