Video për të mos u humbur/ PD: Fushata e Ramës vetëm me gënjeshtra

188 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 Nov 2020 / Në kategorinë News & Politics

Partia Demokratike ka postuar një video se si Edi Rama në karantinë mendore u bë gazi I botës sot, kur thoshte sot nga Vlora se Shqipëria nuk ka asgjë mangut nga Turqia, Gjermania, Franca, Anglia dhe Italia.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas