video pergjimi bild 13

139 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

video Përgjimi bild 13

Drini Gjeçi, Drejtori i Arsimit në Dibër telefonon Lavdrim Muratin, mësues, dhe i kërkon të deklarojë hapur votën për PS-në.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas