Në radhë


VIDEO/ Policja grushton dhe shkelmon një vajzë të mitur në afërsi të një shkolle në kryeqytet

15 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Dec 2020 / Në kategorinë News & Politics

Gjatë ditës së sotme, dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë parë në afërsi të një shkolle në kryeqytet, ku një police shihet duke e goditur një vajzë, e cila sipas pamjeve duket të jetë e mitur.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë