VIDEO/ Sherr mes reperave në Tiranë/ Grushte e shkelma brenda në makinë, Finem godet Don Xhonin

113 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Feb 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një sherr ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe burime për “BalkanWeb” bënë me dije se protagonistë të sherrit janë dy repera shumë të njohur dhe të ndjekur, sidomos nga adoleshentët dhe të rinjtë shqiptarë në Shqipëri dhe Kosovë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas