Video shokuese: Edhe pas 3 vitesh qesja plastike mund të përdoret

54 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një studim në Britani ka marrë për bazë analizën e qeseve të plastikës duke i vendosur ato në tre kontekste të ndryshme.

Një prej tyre u gropos, një u hodh në det dhe një u la në ajër.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas