Në radhë


VIDEO/ ‘Ti je vrasës i Ardit Gjoklaj’, studentët demaskojnë Veliajn në zyrën e tij

15 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Sep 2020 / Në kategorinë News & Politics

Gjatë një takimi ditën e sotme me kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, aktivistë të Lëvizjes për Universitetin e kanë demaskuar në zyrën e tij.

Të rinjtë i kanë përmendur kryebashkiakut betonizimin e Tiranës, dështimin me Kartën e Studentit dhe deri te përgjegjësia për vdekjen e Ardit Gjoklajt.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë