Video tronditëse/ Komediani i njohur afgan goditet dhe më pas vritet nga talebanët

156 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Jul 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Pas tërheqjes së Shteteve të Bashkuara të Amerikës nga Afganistani, forcat Talibane po rrisin dita ditës presionin ndaj njerëzve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas