Në radhë

Video:Lufta në Ukrainë
syrinet
11 Shikime

Video tronditëse nga tërmeti me magnitudë 8.2 që goditi Alaskën

112 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Jul 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Një tërmet shumë i fortë ka goditur Alaskën orët e vona të natës me orën lokale. Sipas të dhënave paraprake ky tërmet ishte me magnitudë 8.2 dhe u regjistrua shumë pranë Sandpoint, Aleutians East, Alaska, SHBA.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video:Lufta në Ukrainë
syrinet
11 Shikime