Në radhë


VIDEO/ Vasili: Qajnë palaçot në qeveri e bashki, po për shiun e baltën në ‘Astir’ nuk flasin

131 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Nën kryetari I LSI-së Petrit Vasili ka akuzuar qeverinë dhe Bashkinë e Tiranës se për të dalë në television, shkelin Ligjin Zgjedhor që kanë miratuar po këta vetë, por për shiun e baltën në ‘Astir’ nuk flasin.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë