Video virale/ 21 vjeçarja i 'bën zbor' hajdutit të makinës së saj

33 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Oct 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një 21 vjeçare nga Skocia pa hajdutin teksa përpiqej ti vidhte makinën dhe arriti ta mbyllte aty derisa mbërriti policia. Rebecca Cheuk dëgjoi qenin e saj teksa lehte pranë dritares dhe kur shkoi për të parë se çfarë po ndodhte jashtë, brenda makinës së saj Mercedes A45 pa një të huaj që po përpiqej ta vidhte.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas