VIDEO virale/ Do u bënte kurban, dhia hidhet nga çatia

132 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Jul 2021 / Në kategorinë Entertainment

Nië imazh që vjen nga Turqia dhe është publikuar në mediat sociale, shihet dhia kurban që ngjitet në çatinë e shtëpisë së veçuar 2-katëshe, ku më pas humb ekuilibrin e saj dhe bie.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas