Në radhë


VIDEO virale/ Hardhuca gjigande kërkon ushqim në supermarket

139 Shikime
syrinet
1
Postuar me 09 Apr 2021 / Në kategorinë Entertainment

Një hardhucë gjigante është filmuar në Tajlandë ndërsa ishte ngjitur në një raft ushqimesh në market.
Ngjarja ka ndodhur në periferi të Bangkok, ndërsa klientët dhe stafi janë tmerruar nga skena e krijuar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë