Video virale/ Një mace hidhet nga kati i pestë i një ndërtese dhe bie në këmbë

419 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 May 2021 / Në kategorinë Entertainment

Përshkrimi "shtatë shpirt" që shpesh i atribuohet llojit të saj u justifikua plotësisht nga një kotele e lezetshme , kërcyeu nga kati i 5-të i një ndërtese të djegur dhe ra në këmbë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas