Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
71 Shikime

Video virale/ Përmbytja e Vlorës dhe deklaratat e Ramës

218 Shikime
syrinet
1
Postuar me 08 Jan 2021 / Në kategorinë News & Politics

Ajo që po ndodh në Vlorë këto ditë shirash është sa dramatike aq edhe komike kur dëgjon deklaratat e Ramës në këtë qytet që mburret me investimet e tij, të cilat në këto 48 orë ia vollën të gjithë korrupsionin duke mos pasur pusetë që tja gëlltisë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Video e Lear Kurtit
syrinet
71 Shikime