Video virale: Puth gjoksin e të dashurës së tij teksa jepte mësim online

207 Shikime
syrinet
1
Postuar me 29 Apr 2021 / Në kategorinë Entertainment

Ruben Dario Paras nga Kolumbia dhe me profesion mësues fizike është në qëndër të vëmëndjes për videon e tij ku shfaqet duke puthur gjoksin e të dashurës së tij, teksa jepte mësim online. Ai harroi të fikte kamerën dhe video e tij menjëherë u bë virale.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas