Video virale/ Qeni i policisë sulmon brutalisht protestuesin në Amsterdam

176 Shikime
syrinet
1
Postuar me 03 Jan 2022 / Në kategorinë News & Politics

Një video ku një qen policie sulmon një nga protestuesit gjatë një proteste në Hollandë ditën e djeshme kundër masave kufizuese dhe vaksinimit po qarkullon në rrjete sociale.

Siç shihet në videon e mëposhtme qeni sulmon brutalisht protuestin duke i kafshuar dorën dhe duke e hedhur poshtë.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas