VIDEO/ Vjedhje spektakolare, me çantat e mbushura plotë, blogeres së njohur i vjedhin shtëpinë

149 Shikime
syrinet
1
Postuar me 06 Jan 2022 / Në kategorinë Entertainment

Influencueses së njohur italiane si një nga mikeshat më të mira të Chiara Ferragnit ,Martina Maccherone i kanë vjedhur shtëpinë në Milano, kur ajo dhe partneri së bashku me binajkët e tyre ishin jashtë qytetit për festat e Krishtlindjeve.

Lajmin ua ka komunikuar vetë Maccherone 126 mijë ndjekësve të saj me anë të një video të postuar në Instagram.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas