Në radhë


Videoja që ngatërron njerëzit, burri lëkundet para kamerës apo pas saj?

264 Shikime
syrinet
1
Postuar me 24 Dec 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Një video e një burri që hipur në një shilarse ka ndarë internetin në dy pjesë me shumë që e krahasojnë atë me The Dress of 2015 dhe debatin e Laurel / Yanny të vitit 2018.

Videoja, e cila u nda për herë të parë në TikTok nga Eric Tupper nga Fairbanks, Alaska, tregon një njeri i cili ndodhet i vetëm në një shesh lojërash të mbuluar me dëborë duke u përkundur.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë