Në radhë

Enca videoja hot
syrinet
106 Shikime

Videoja spektakolare tregon momentin kur treni mbulon me borë pasagjerët

1099 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Jun 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Kjo video fantastike e kapur nga një pasagjer në pritje tregon trenin duke kaluar mbi shinat e mbuluara me dëborë në një stacion treni në Rusi ku edhe më pas tregohet në slow motion se si treni e çan borën dhe madje e hedh atë mbi shina e madje edhe mbi pasagjerët përreth.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Enca videoja hot
syrinet
106 Shikime