Në radhë


VIDEOLAJM/ 'Kokat e mëdha' e duan pak Coca ...

376 Shikime
syrinet
1
Postuar me 25 Jan 2019 / Në kategorinë News & Politics

Ka shumë enigma, se përse Edi Rama është fiksuar keq pas “djaloshit” (siç e quan vetë) nga Kosova, Gent Cakaj. Në rrjetet sociale janë shtuar shumë zërat që thonë, se e ka piketuar për dhëndër të thjeshtrës së tij, vajzës së bashkëshortes Linda Rama. Por këto lajme deri më tani janë “thashetheme” dhe varianti më zyrtar që pranohet nga vetë kryeministri është, se ky i fundit është mahnitur nga dijet dhe leximet e pafundme të 28-vjeçarit.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë