Në radhë


Videolajm/ Gazetari i “Washington Times”: “Non Grada” per Berishen, akt korruptiv

52 Shikime
syrinet
1
Postuar me 27 May 2021 / Në kategorinë News & Politics

Një një intervistë ekskluzive për Çim Peka Live, Tom Wood, analist në Washington Post, komentoi edhe vendimin e DASH, lidhur mbi ndalimin e udhëtimit të ish-kryeministrit Berisha për të udhëtuar drejt SHBA bashkë me familjen. Wood tha se ky është një vendim që i përket një akti të mirëfilltë politik dhe vjen nga një regjim që është instaluar në SHBA. Ai tha se Berisha po demonizohet sepse ‘ai përfaqëson dikë që është pengesë. Çdo kush që kërkon liri, demokraci, liberalizëm, çdo gjë që përfaqëson të kundërtën e socializmit, modelit komunist, marksist, do të demonizohet.’

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë