Në radhë

Fatos Nano per Edi Ramen
syrinet
92 Shikime

Videolajm/ Kryemadhi-Vasili, 'gatuajnë' Ramën në tigan

262 Shikime
syrinet
1
Postuar me 22 Oct 2020 / Në kategorinë News & Politics

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i është përgjigjur kryeministrit Rama pas sulmeve që ky i fundit i bëri nga Farka ku tha se shqiptarët nuk do ta hanë karremin dhe të përfundojnë në tiganin e saj.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas