Në radhë

videoplayback.mp4
syrinet
102 Shikime

videoplayback (11).mp4

235 Shikime
syrinet
1
Postuar me 31 May 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Vera po vjen dhe domosdoshmërisht kujdesi ndaj linjave është më i lartë se në muajt e dimrit kur ne mund të fshehim defektet tona edhe me veshjet e trasha.
Trajneri i fitnesit Joel Harper na mëson disa ushtrime shumë të thjeshta për të cilat do të mjaftonin 5 minuta çdo ditë dhe kofshët tona do ishin të tonifikuara plotësisht.
Mjafton të veproni si në video:

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

videoplayback.mp4
syrinet
102 Shikime