Vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në Durrës, prangoset nga Policia Rrugore.

393 Shikime
syrinet
1
Postuar me 19 Jan 2020 / Në kategorinë News & Politics

Vidhte makina luksoze në Elbasan dhe i çonte në Durrës, prangoset nga Policia Rrugore.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas