Në radhë

Zjarri
syrinet
2 Shikime

Vijon prej 8 orësh zjarri në Malin e Tomorrit/ Rrezikohet Parku Kombëtar

126 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Jun 2021 / Në kategorinë News & Politics

Që prej orëve të para të mëngjesit të ditës së sotme në malin e Tomorrit persona të paindetifikuar i kanë vënë zjarrin kurorës me pisha dhe pse 8-orësh pylli me pisha në Malin e Tomorrit ndodhet nën pushtetin e tymit e flakëve.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Zjarri
syrinet
2 Shikime