Violeta Kukaj, hip mbi tavolina dhe e ‘djeg’ vallëzimin

143 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 18 Feb 2021 / Në kategorinë Entertainment

Përkundër moshës që ka , Vjoleta ka lënë me gojë hapur fansat e saj duke hipur mbi tavolina e duke vallëzuar për nderë të përvjetorit të Pavarsisë së Kosovës.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas