Vizita ne Prishtine

105 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 18 Mar 2022 / Në kategorinë News & Politics

Një delegacion nga Shtëpia e Bardhë dhe kancelari austriak Karl Nehammer pritet të vijnë për vizitë sot në Kosovë. Për këtë në sheshet e Prishtinës janë vendosur shirita të Policisë dhe janë të zbrazët.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas