Në radhë


Vjedh në mes të ditës lulet në oborrin e 80 vjeçares

920 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Ky është momenti tronditës kur një hajdut vjedh në mes të ditës një palë vazo me lule të varura në derën e shtëpisë së një gruaje të moshuar.

Një kamera e instaluar në derën e 80 vjeçares është një grackë e ngritur qëllimisht e cila tregon se si ky hajdut hyn qetësisht sikur të ishte shtëpia e tij në oborrin e shtëpisë së Angela Littlewood në Poulton, Merseyside para se të hiqte qetësisht vazot me lule shumë ngjyrëshe dhe t’i merrte me shpejtësi ato me vete.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë