Në radhë


Von der Layen donte ta përshëndeste me pëllëmbën e shtrënguar, ja çfarë bëri Merkel

165 Shikime
syrinet
1
Postuar me 23 Oct 2021 / Në kategorinë People & Blogs

Ursula von der Leyen kur pa Anglea Merkelin për pak çaste harroi rregullat anti-covid.
Von der Leyen u drejtua drejt Merkelit për t’i shtërnguar dorën, por kancelarja gjermane e cila ndjek me besnikëri rekomandimet e ekspertëve e riktheu presidenten e Komisionit në realitetin e pandemisë. Kështu, kur e pa që po afrohej me pëllëmbët e hapura, ajo u tërhoq dhe i bëri shenjë që të përshëndeteshin me grushte të shtrënguar.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë