Vrasja e 46-vjeçarit në Vlorë, gjykata ‘mbyll’ në burg, autorin dhe bashkëpunëtorin

94 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Feb 2022 / Në kategorinë News & Politics

Vrasja e 46-vjeçarit në Vlorë, gjykata ‘mbyll’ në burg, autorin dhe bashkëpunëtorin

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas