Në radhë

vrasja
syrinet
121 Shikime

Vrasja e vellezerve Gramoz dhe Xhentil Bardhi

297 Shikime
syrinet
1
Postuar me 04 Jun 2020 / Në kategorinë News & Politics

Vrasja e vellezerve Gramoz dhe Xhentil Bardhi

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas