Në radhë


Vrojtuesit në Velipojë shpëtojnë 23 vjeçaren nga mbytja dhe të fejuarin

143 Shikime
syrinet
1
Postuar me 05 Aug 2020 / Në kategorinë News & Politics

Si pasojë e motit të keq vrojtuesit e plazhit kanë patur një ditë të vështirë pune sot.
Në plazhin e Velipojës, vrojtuesit i është dashur të përshkruaj mbi 200 m me vrap dhe më pas të luftonte me dallgët për t’iu bashkuar dy kolegëve të tij, që po përpiqeshin të shpëtonin nga mbytja një pushuese 23 vjecare me inicialet A. J. nga Gjakova.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë