Në radhë


Wanda Nara-Mauro Icardi

328 Shikime
syrinet
1
Postuar me 28 Jul 2019 / Në kategorinë Film & Animation

Mauro Icardi i Interit dëshiron të bashkohet me Juventusin këtë verë, sepse gruaja e tij Ëanda Nara është shtatzënë dhe nuk dëshiron të largohet nga Italia.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë