Në radhë


Xhinset e Donaldit që nuk i hiqte nga trupi mbërrijnë tek Romeo

83 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 26 Jan 2022 / Në kategorinë Entertainment

Shikuesit besnikë të Big Brother dhe ata që kanë ndjekur me vëmendje Donaldin, patjetër i kanë vënë re disa xhinse që duket se ishin të preferuarat e tij dhe i vishte shumë po shumë shpesh.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë