Në radhë

Goli i futbollistit shqiptar
syrinet
70 Shikime

Zbardhen detaje të reja, ja si u kap ‘Pablo Eskobari’ shqiptar në Kolumbi

231 Shikime
syrinet
1
Postuar me 20 Jul 2021 / Në kategorinë News & Politics

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i bosit shqiptar të kokainës, Agim Cerma, i njohur me pseudonimin “Jimmy”, që u kap dy ditë më parë së bashku me katër bashkëpunëtorë të tij, ndërsa iu zbuluan dhe sekuestruan 333 kilogramë kokainë dhe 2 miliardë pesos, rreth 450 mijë euro.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë

Goli i futbollistit shqiptar
syrinet
70 Shikime