Zelensky dhe Jonson shetitje ne Kiev

42 Shikime
syrinet
1
Postuar me 10 Apr 2022 / Në kategorinë News & Politics

Zelensky dhe Jonson shetitje ne Kiev

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas