Në radhë


‘Zhvati 2 milionë lekë, një telefon dhe një makinë’/ Arrestohet 44 vjeçari në Sarandë

76 Shikime
syrinet
1
Postuar me 14 May 2022 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ ‘Zhvati 2 milionë lekë, një telefon dhe një makinë’/ Arrestohet 44 vjeçari në Sarandë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas

Në radhë