Zjarr i madh në Bukmirë të Mirditës, në rrezik banesa dhe vreshta

637 Shikime
syrinet
1
Postuar me 07 Aug 2022 / Në kategorinë News & Politics

Zjarr i madh në Bukmirë të Mirditës, në rrezik banesa dhe vreshta

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas