Zjarri i fuqishëm përfshin ullishten, rrezikohen banesat

107 Shikime
syrinet
1
Postuar me 16 Jul 2020 / Në kategorinë News & Politics

Një zjarr i fuqishëm ka rënë në një sipërfaqe të mbjellë me ullinj në afërsi të Kishës së Thumanës.
Nga zjarri jan dëmtuar rreth 5 dynym ullinj si dhe zjarri i është afruar banesave.

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas