Zjarri i madh në Prishtinë përmes fotografive dhe videove

157 Shikime
SYRI Kosova
0
Postuar me 04 Oct 2021 / Në kategorinë News & Politics

Zjarri i madh në Prishtinë përmes fotografive dhe videove

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas