Zjarri përfshinë ullinjtë e fshatit, rrezikohen banesa dhe stane

24 Shikime
syrinet
1
Postuar me 02 Sep 2021 / Në kategorinë News & Politics

Vlorë/ Zjarri përfshinë ullinjtë e fshatit, rrezikohen banesa dhe stane

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas