Zjarri përfshin servisin në Gjirokastër, rrezikohet furra e bukës dhe një banesë

77 Shikime
syrinet
1
Postuar me 17 Nov 2021 / Në kategorinë News & Politics

VIDEO/ Zjarri përfshin servisin në Gjirokastër, rrezikohet furra e bukës dhe një banesë

Me shume
0 Komente sort Radhit sipas